waskastandardszerokamalastandardduza 
Zapraszamy do udziału w badaniu on-line: Kierunki rozwoju województw Polski Wschodniej w opinii ekspertów
czwartek, 02 czerwca 2011 11:00

Informujemy, że w ramach projektu „Razem dla Polski Wschodniej” realizowane jest badanie ankietowe wśród ekspertów z pięciu województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Celem badania jest pozyskanie opinii reprezentantów sektora administracji, nauki, biznesu i organizacji pozarządowych z województw Polski Wschodniej w zakresie proponowanych kierunków rozwoju społeczno-gospodarczego regionów ulokowanych w tej części kraju.

Wykonawcami badania są Centrum Wspierania Rozwoju Gospodarczego i Społecznego im. Karola Brzostowskiego w Białymstoku oraz Instytut Badań i Analiz VIVADE.

Ankieta przeprowadzana jest on-line. Eksperci zaproszeni do udziału w przedsięwzięciu powinni się zalogować używając loginu i hasła przesłanego do nich bezpośrednio na skrzynki mailowe przez realizatorów badania.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą do opracowania diagnozy poziomu rozwoju województw Polski Wschodniej, a także do stworzenia założeń wspólnej polityki rozwoju regionalnego tego obszaru.

Przed przystąpieniem do udzielania odpowiedzi bardzo prosimy o zarezerwowanie czasu niezbędnego do wypełnienia całego kwestionariusza. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu ok. 30 minut.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu!

Ankieta on-line: Kierunki rozwoju województw Polski Wschodniej w opinii ekspertów 

 

<<  Grudzień 2023  >>
 Po  Wt  Śr  Cz  Pi  So  Ni 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Cały rok

logo_aga

Fundusze Europejskie – dla rozwoju Polski Wschodniej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

 
Designed by Templatka.pl